środa, 26 maja 2010

Najbardziej oryginalne oświadczyny / zaręczyny

Teraz może post dla drugiej, zapewne mniejszej grupy czytelników bloga - kilka pomysłów na najbardziej oryginalne i niezwykłe oświadczyny zebrane z polskich forów:

"Hitem stają się zaręczyny podczas lotu balonem.
W tym celu warszawiacy wyjeżdżają na Kaszuby lub do Trójmiasta.
Godzina lotu balonem kosztuje 500 zł. za osobę.
"

"Sporo chętnych jest też na oświadczyny na bilbordzie.
Za wynajęcie tablicy na miesiąc zapłaci się co najmniej 500zł, do tego trzeba doliczyć kolejne kilkaset złotych za druk plakatu.
"

"Sporym zainteresowaniem cieszą się też kina. Jedna z obecnych w Polsce sieci multipleksów oferuje nawet możliwość darmowej emisji okolicznościowego materiału.
- Znajomy mojej koleżanki oświadczył się swojej dziewczynie w kinie, po reklamach filmów. Przed rozpoczęciem filmu pojawił się na ekranie napis: "Kocham Cię żabciu, czy wyjdziesz za mnie?" i na salę wszedł posłaniec z bukietem róż a on wstał z pierścionkiem - opowiada Justyna.
"

"Większość z nas raczej nie dostrzega romantyzmu w grach komputerowych. Innego zdania jest pewien mieszkaniec New Jersey, Berni Peng. Amerykanin, programista komputerowy, postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie właśnie poprzez grę komputerową. W tym celu przeprogramował jej ulubioną grę w taki sposób, by po dotarciu do określonego poziomu wyświetlił się komunikat z zapytaniem „Will you marry me?”. Zszokowana dziewczyna zdecydowała się przyjąć nietypowe oświadczyny. Przyznała, że nigdy się czegoś takiego nie spodziewała."

"pamietam, ze jedne gościu zaprosił dziewczynę do pokoju, w którym było mnóstwo czerwonych serduszkowych baloników! było ich mnóstwo , po kolana!smile część była napompowana helem, i do tych pod sufitem były poprzywiązywane na wstążeczkach karteczki, dziewczyna kolejno je otwierała i czytała ( nie pamiętam co , ale coś miłego , np na jej temat , a na ostatnim było "czy wyjdziesz za mnie:)" no i gdy juz to przeczytrala , on zapytal sam smile i była zachwycona:)"

"Ale właśnie kilka dni temu kolezance z pracy chłopak oswiadczył sie pod wodospadem Kamienczyka, gdzie wczesniej ukrył pod kamieniem pierscionek. Potem gdy dotarli na miejsce powiedział, ze cos sie tam błyszczy w wodzie kiedy sie pochyliła wyjął z plecaka malutki bukiecik kwiatów i wszedł do tej zimnej wody. Wyjał pierscionek i oswiadczył sie:)) Az miło było słuchac:) - bardzo oryginalne oświadczyny"

"płynąc kajakiem Dniestrem zobaczyłem super oświadczyny. Tam są strome skaliste (łupki) brzegi - wąwóz właściwie. Więc ktoś na wysokości ok. 10 m, z jasnych kamieni ułożył metrowymi literami: "Olieńko, ja tiebia kochaju", oczywiście cyrylicą. Musiał się wspinać, kamienie zbierać, wnosić, układać. Na moje oko, tydzień roboty."

"Pewien romantyk z Bristolu oświadczył się swojej dziewczynie umieszczając pierścionek zaręczynowy na wystawie muzeum. 30-letni informatyk Rob Colbourn poprosił personel muzeum miejskiego o zgodę na wstawienie pierścionka pomiędzy eksponaty i następnego dnia przyprowadził ukochaną na wystawę. To właśnie tam zdumiona dziewczyna zobaczyła efektowny klejnot z tabliczką o treści: Pierścionek użyty przez Roba Colbourna podczas zaręczyn z Marisą Stabler. "

"Koleżanka mi opowiadała, że jej chłopak oświadczył się przez prezentację multimedialną;) jest zapalnym informatykiem i takie połączenie prezentacji streszczającej ich wspólne życie (urozmaiconej sentencjami) z jego "bezpieczną przestrzenią" było bardzo urocze. Ostatni slajd zawierał pytanie o spędzenie razem reszty życia. Pomysł na oświadczyny oryginalny i zaskakujący. Aby uczynić go jeszcze bardziej romantycznym, można zrezygnować z formy multimedialnej na rzecz np. foto-książki czy albumu."


Źródła:
http://veanka.blox.pl/2007/08/Oryginalne-oswiadczyny.html
http://studente.pl/artykuly/9591/Oryginalne-sposoby-na-wyznanie-milosci/
http://www.rmfmaxxx.pl/forum/viewtopic.php?id=3764
http://www.netkobiety.pl/t2486.html

1 komentarze:

Oksana Pietruszyńska pisze...

Ja jak myślę o moich oświadczynach, to od razu się wzruszam :) Mój obecny narzeczony zaskoczył mnie dosyć mocno, bo raczej nie jest dla mnie osobą zbyt kreatywną :) Pewnego dnia wróciłam z delegacji, wchodzę do domu a tu na tarasie stoi mój luby a dookoła niego milion różnych świec. Świeczki zwykłe, świece na baterie , lampiony, lampioniki i nakryty do kolacji stół! Nie dość, że były to piękne oświadczyny, to chyba jeszcze do tego jedna z najlepszych randek na jakiej byłam :)

Prześlij komentarz