wtorek, 14 września 2010

Jak przygotować wieczór panieński w domu.

Aby wieczór panieński w domu stał się niezapomnianym momentem w życiu przyszłej Panny Młodej i jej towarzyszek, warto się do niego wcześniej przygotować. Najlepiej gdy sprawy organizacyjne przejmuje jedna z uczestniczek imprezy w porozumieniu z resztą pań. Jeśli planujemy popularnie zwaną domówkę, trzeba przemyśleć kilka istotnych kwestii. Najpierw wypada przedyskutować główny motyw panieńskiego wieczoru, np. stylizacja na lata siedemdziesiąte, stroje a’ la diablice, postacie z filmów

O czym nie zapomnieć:
- przekąski i napoje w odpowiedniej oprawie np. drinki z palemką czy z fikuśnymi słomkami
- prezenty, takie jak bielizna, erotyczne gadżety, pluszaki
- wybór muzyki, najlepiej utwory taneczne, lekkie. Do przemyślenia karaoke i przyśpiewki
- dekoracje pod motyw przewodni, np. do urządzania wieczoru panieńskiego iście z piekła rodem przydadzą się dmuchane widły, lateksowe stroje, różki, peruki oraz świece i lampiony
- transport dla przyszłej Panny Młodej. Można zorganizować przywiezienie jej wystrojonym samochodem, komicznym tandemem, czy też skuterem
- gry i zabawy, takie jak: rozpoznawanie Pana Młodego na fragmentach zdjęć, quiz znajomości Pana Młodego, test na bycie dobrą żoną (w tym sprawdzian manualnych zdolności), list w butelce (czyli uwiecznienie na piśmie, jak będzie wyglądało życie po ślubie i jak zmieni się przyszły mąż) do odczytu za kilka lat.

A przede wszystkim pamiętajmy o szampańskim nastroju i utrzymaniu dobrego tonu imprezy. Nawet najbardziej żenujące pomysły mają rację bytu, gdy realizuje się je ze smakiem. Nie zapominajmy, kto jest gwiazdą wieczoru. Panna Młoda nie może się nudzić ani być osamotniona. Panieński w domu stwarza wiele możliwości, wystarczy trochę inwencji twórczej i dużo chęci, aby wszystko się powiodło.

3 komentarze:

ArTek pisze...

Może zdecydujecie się jednak na organizację takiego wieczoru w klubie? Polecam wam serdecznie klub https://hustlernightclub.com/wieczory-kawalerskie/ koniecznie zainteresujcie się ofertą. Moim zdaniem warto jest tam organizować imprezę.

Laura pisze...

A czy nie lepiej byłoby się wybrać gdzieś na miasto? Mój narzeczony kawalerski będzie miał tutaj: neworleans.pl/wieczor-kawalerski-w-warszawie i ja też planuję jakieś wyjście do klubu.

Adik pisze...

Można oczywiście, pewnie najwięcej zależy od budżetu. Jak dla mnie najlepsze są jednak wyjazdy i to kilkudniowe. Wynajęcie domku to najlepsza z opcji. Tak Party house na mazurach to rozwiązanie idealne na każdy panieński i kawalerski.

Prześlij komentarz